big brother albania 7Si çdo vit tjeter , tashme nje tradite ne Top-channel eshte bere dhe Show i famshem i ndjekur nga shqipetaret ane e mbane botes Big Brother Albania . Edicioni i tij i shtate Mendohet se do filloje rreth muajit Shkurt. Si cdo Vit tjeter do jene 14 banore fillimisht te zgjedhur qe te perfaqesojne “tipat” shqiptare . Banoret plotesojne kritere te ndryshme per te hyre ne Big Brother Albania ku veçohen eksperiencat jetesore dhe natyre e tyre , çfare i ben ata te vecante dhe ta meritojne hyrjen e tyre ne Spektaktlin me te ndjekur ne Shqiperi. Si gjithmone ky Show do zgjasi plot 3 muaj ku te gjithe konkurrentet do jene te izloluar nga bota e jashtme gjer ne momentin e eleminimit te tyre. Rregullat jane Strikte dhe Vellai i madh nuk fal ! Ne te Website do gjeni te rejat me te fundit rreth Big Brother Albania 7 lajmet me te fundit çfare ndodhe brenda shtepise , informacione mbi banoret dhe sigurishte mund ta shikoni ate LIVE ! Na ndiqni dhe do ngleleni te kenaqur !